10 років досвіду на території України

нам є що запропонувати!

Телефон

+38 (096) 837 00 34

+38 (050) 311 97 30

Зараз кожен другий громадянин зіткається з кредитними питаннями, практично кожен має кредит, споживчий, на автомобіль або на квартиру. Якщо у позичальника виникла критична фінансова або життєва ситуація( хвороба, смерть, звільнення, зниження зарплати, і т.д.) він має право на реструктуризацію свого кредиту.

Реструктуризація кредиту – це дії кредитора щодо зміни умов погашення кредиту. Один з найпопулярніших видів реструктуризації кредитів є пролонгація у випадках якої скорочується розмір  щомісячних виплат, проте за рахунок збільшення строку, сукупна сума виплати процентів збільшується. За умов реструктуризації загальна сума кредиту буде більше , ніж була би без реструктуризації. Користуватися даним інструментом потрібно при скрутному фінансовому становищі , коли ви не маєте змоги у повному обсязі вносити щомісячні виплати за кредитними договором.

Звертатися в банк з проханням реструктуризації кредити потрібно одразу при виникнення реальної загрози прострочки щомісячних виплат. Не можна сподіватися на те що фінансові проблеми вирішаться  самі собою, а одразу при перших ознаках виникнення ризиків прострочки ваших виплат звернутися до професіоналів. Якщо затягнути вирішення питання реструктуризації  є велика вірогідність нажити великі борги за рахунок штрафів та пені.

Зараз кожен другий громадянин зіткається з кредитними питаннями, практично кожен має кредит, споживчий, на автомобіль або на квартиру. Якщо у позичальника виникла критична фінансова або життєва ситуація( хвороба, смерть, звільнення, зниження зарплати, і т. д.) він має право на реструктуризацію свого кредиту.

Адвокати АО «Волощук та партнери» е провідними спеціалістами у вирішенні проблемних питань з банками. Ми маємо багаторічний досвід оптимізації боргів по кредитам, шляхом їх реструктуризації. Звернувшись вчасно до наших адвокатів з питань реструктуризації кредиту ви можете значно зменшити ризик виникнення великих заборгованостей перед Банком.