10 років досвіду на території України

нам є що запропонувати!

Телефон

+38 (096) 837 00 34

+38 (050) 311 97 30

Господарське право – це галузь права, яка регулює відносини , що виникають в процесі здійснення господарської діяльності, пов’язаної з виготовленням продукції , виконанням робіт та надання послуг. Простіше сказати, господарське право регулює комерційну діяльність між юридичними особами різних форм власності.

Заняття високоефективною підприємницькою діяльністю передбачає не тільки професійний менеджмент та розуміння сучасного ринку, а й наявність висококваліфікованих юристів, які допоможуть уникнути багато проблемних питань та забезпечать стабільне і безпечне функціонування підприємства.

Розуміння господарського процесу та багаторічний досвід роботи з господарським правом дає нам можливість забезпечити ефективний захист Вашої підприємницької діяльності.

В сфері Господарського права Адвокатське об’єднання «Волощук та Партнери» надає наступні послуги:

  • Надання усних та письмових консультацій з господарського права;
  • Представлення інтересів клієнта під час розгляду справи у господарських судах;.
  • Юридичний аналіз та супровід господарських договорів та угод, а також складання господарських договорів різного ступеня складності;
  • Написання претензій, позовних заяв та інших процесуальних документів;
  • Повний юридичний супровід господарської діяльності підприємств;

 

Також Адвокатське об’єднання надає широкий перелік послуг в Сфері Корпоративного права( ссылка и переход на Корпоративное право )