10 років досвіду на території України

нам є що запропонувати!

Телефон

+38 (096) 837 00 34

+38 (050) 311 97 30

Нестабільна економічна ситуація в країні, криза банківської діяльності торкнулась багато фізичних осіб. Неотримання депозитних коштів є великою проблемою для вкладників.

Дуже частою проблемою є, коли начебто стабільний банк з вигідними процентними ставками якому ви довірили свої грошові кошти розпочав процес ліквідації. Як тепер отримати свої гроші? З того моменту як банк розпочав процес ліквідації та перестав видавати депозити вкладникам до повної ліквідації банка проходить  певний відрізок часу, який є найоптимальнішим для подачі заяви про повернення депозиту. Якщо банку вдалося знайти інвесторів розпочинається процес санації. В інших випадках коли НБУ запроваджує тимчасову адміністрацію, яка теоретично повинна врятувати банк. Проте в нашій країні  ще не було таких випадків коли фінансові установи рятувались за допомогою тимчасової адміністрації.

Поверненням депозитів вкладникам займаються ліквідатори та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.  Навіть якщо в вашому випадку виплата депозиту не гарантована Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, гроші забрати можливо. Наприклад: банк може виплатити депозит шляхом продажу банківського майна, повернення  кредитів кліентами банку, погашення кредитів депозитами , які знаходять в банку.

Ми вже багато років працюємо у банківській сфері, тому, якщо у Вас виникли проблеми з поверненням депозиту, наші висококваліфіковані адвокати зможуть професійно, у найоптимальніші строки вирішити ваше питання.